Otopark Bariyer Sistemleri (Tel: 0212 549 2313)
ücretsiz keşif

BLOG

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik garaj kapısı genellikle çok çeşitli açılıp kapanma özelliklerine sahiplerdir. En çok kullanılan Otomatik garaj kapısı modelleri düz açılır kapı ve sürgülü kapılardır.Bu iki tip bahçe kapı sisteminde isteğe bağlı kapı motorları kullanılabilir. Otomatik garaj kapısı daha çok araç giriş çıkış yapan yerlerde tercih edilme nedenidir. Otomatik garaj kapısı sistemlerinde uzaktan kumanda yardımı ile veya kapı çevresindeki bir düğmeye basılarak kullanılır. Daha özellikli olarak parmak izi okuyucu kapılar ve şifreli kapılar gibi uygulamalarımızda mevcuttur.

Endüstriyel otomasyon kavramının yaşadığımız alanlara yansıması kabul edilen yapı otomasyon sitemlerinin önemli unsurlarından biri olan Otomatik garaj kapısı kullanım rahatlığı, estetiklik ve güvenliğe verdiği destek ile son yılllarda yapı ve inşaat projelerinde yer almaktadır.

Otomatik garaj kapısı birçok hizmete uygun olarak müşterilerin talebine göre yönlenerek günümüzdeki son halini almıştır. Hayatimizin vazgeçilmez bir aracı olan kapılar artık her ne şekilde olursa olsun bizlerin is yerlerine veya içerisinde bulunduğumuz binalara girip çıkarken Otomatik garaj kapısı olarak açılır hale gelmiştir.

Otomatik garaj kapısı özellikleri

  • Uzaktan kontrol
  • Mimariye uygun yataklama çözümleri
  • Darbelere dayanıklı dış paneller
  • PVC Filtre ile sızdırmazlık
  • Fotoselli Emniyet
  • Dekoratif dış panel desenleri

 

Firmamız; Otomatik garaj kapısı ilgili her türlü, bakım, onarım ve servis hizmetini alabilirsiniz, en zor anlarınızda her zaman yanınızda ve çözüm ortağınız olacaktır.

Otomatik garaj kapısı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZE ULAŞIN

İkitelli O.S.B. Demirciler Sitesi F2 Blok No:459 34306 Başakşehir / İSTANBUL

Tel : +90 212 549 23 13 (pbx)

Faxs : +90 212 549 65 67

Mail : info@merkezmuhendislik.com.tr

TOPlist