Otopark Bariyer Sistemleri (Tel: 0212 549 2313)
ücretsiz keşif

BLOG

Otomatik Kapı Sistemleri İstanbul

Otomatik Kapı Sistemleri İstanbul

Otomatik kapı sistemleri istanbul birçok hizmete uygun olarak müşterilerin talebine göre yönlenerek günümüzdeki son halini almıştır. Hayatimizin vazgeçilmez bir aracı olan kapılar artık her ne şekilde olursa olsun bizlerin is yerlerine veya içerisinde bulunduğumuz binalara girip çıkarken otomatik kapı sistemleri istanbul olarak açılır hale gelmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte sensörlü bir şekilde ve akıllı olmak üzere uyarlanmış olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Hem kapıya yönelen kişiyi fark ettiği vakit açılması hem de kapıdan içeriye giren kişinin ardından otomatik olarak kapanması kış aylarında isi tasarrufu yapmaktadır.

Otomatik kapı sistemleri istanbul birçok a.v.m, iş yeri, plaza, sitelerde kullanılmaktadır. Otomatik kapı online ve offline olarakta çalışmaktadır. Online olarak çalışan otomatik kapı raporlaması mümkün olup geçiş yetkilendirmesi sağlanabilmektedir. Offline olarak otomatik kapı sistemlerinde ise tanıtılan kumanda butonuna basıldığında kapı açılır ve otomatik kapanma süresi sonrası otomatik kapı kapanır.

Firmamız; otomatik kapı ilgili her türlü, bakım, onarım ve servis hizmetini alabilirsiniz, en zor anlarınızda her zaman yanınızda ve çözüm ortağınız olacaktır.

otomatik kapı sistemleri istanbul için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZE ULAŞIN

İkitelli O.S.B. Demirciler Sitesi F2 Blok No:459 34306 Başakşehir / İSTANBUL

Tel : +90 212 549 23 13 (pbx)

Faxs : +90 212 549 65 67

Mail : info@merkezmuhendislik.com.tr

TOPlist