Otopark Bariyer Sistemleri (Tel: 0212 549 2313)
ücretsiz keşif

BLOG

Bahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapısı Motorları

Bahçe kapısı motorları, sistemin en önemli parçası olması sebebi ile de maliyeti en çok olan parçasıdır. Bu nedenle gelişi güzel bir seçim yapmak hem mali açıdan sizi sıkıntıya sokabileceği gibi hem de çalışma konusunda oldukça verimsiz bir durum meydana gelebilir.

Bahçe kapısı motoru seçerken, kapınızın tipi elbette önemlidir. Çünkü farklı tip kapılarda farklı tip kapı motorları kullanılmaktadır. Yana kayar bahçe kapılarında kullanılan motorları, dairesel tip bahçe kapılarında kullanılamamaktadır.

Bahçe kapısı türü belirlendikten sonra elbette iş otomatik kapı motorunu belirlemeye gelir. Her ne kadar kapının fiziksel özellikleri ilk belirleyici unsur gibi gözükse de birtakım isteklerimiz alternatif otomatik kapı motoru seçeneklerini önümüze getirebilir.

Burada belirleyici unsurlar, kapının uzunlukları, ağırlıkları, çalışma sıklıkları, açma kapanma hızları gibi özellikleri sayabiliriz.

Bahçe kapısı motorlarını belirleyici bir diğer unsur ise, alternatif otomasyon sistemleri ile uyumunu söyleyebiliriz. İlave özellikler ile otomatik kapımızı daha işlevsel kılmak için otomatik kapı motorunun bu isteklere cevap verebilecek teknolojik alt yapıya sahip olması da gerekmektedir.

Bahçe kapısı motorları ile ilgili her türlü sorularınızı bize iletebileceğiniz gibi, satış ve servis konusunda da her zaman bizi arayabilirsiniz.

Bahçe kapısı motor setlerimizin içeriği

  • 1 adet Bahçe kapısı motoru,
  • 1 Çift Bahçe kapısı  Emniyet Fotoseli,
  • 1 Adet Bahçe kapısı motoru ışıklı uyarı flaşör lambası,
  • 1 Adet dahili alıcı ( ürün içerisindedir),
  • 2 adet 433.2 Mhz Metal kumanda,4 metra Kramiyer dişli seti dir.
  • Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen diğer sayfalarımızı ziyaret ediniz .

 

Bahçe kapısı motorları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZE ULAŞIN

İkitelli O.S.B. Demirciler Sitesi F2 Blok No:459 34306 Başakşehir / İSTANBUL

Tel : +90 212 549 23 13 (pbx)

Faxs : +90 212 549 65 67

Mail : info@merkezmuhendislik.com.tr

TOPlist