Otopark Bariyer Sistemleri (Tel: 0212 549 2313)
ücretsiz keşif

BLOG

Bahçe Kapısı

Bahçe Kapısı

Bahçemizin duvarını hem güzelleştiren hem de dış etkilerden korunmayı sağlayan korkuluklar bahçe kapıları  ile daha şık ve daha gösterişli.

Bahçe kapıları genellikle çok çeşitli açılıp kapanma özelliklerine sahiplerdir. En çok kullanılan bahçe kapı modelleri düz açılır kapı ve sürgülü kapılardır. Bu iki tip bahçe kapı sisteminde isteğe bağlı kapı motorları kullanılabilir. Otomatik bahçe kapıları daha çok araç giriş çıkış yapan yerlerde tercih edilme nedenidir. Otomatik kapı sistemlerinde uzaktan kumanda yardımı ile veya kapı çevresindeki bir düğmeye basılarak kullanılır. Daha özellikli olarak parmak izi okuyucu kapılar ve şifreli kapılar gibi uygulamalarımızda mevcuttur.

Endüstriyel otomasyon kavramının yaşadığımız alanlara yansıması kabul edilen yapı otomasyon sitemlerinin önemli unsurlarından biri olan bahçe kapısı motorları kullanım rahatlığı, estetiklik ve güvenliğe verdiği destek ile son yılllarda yapı ve inşaat projelerinde yer almaktadır.

       Özellikle büyük şehirlerdeki çarpık kentleşme ve araç sayısının günden güne artışı araç park sorununu  bereberinde getirmektedir. Önceki yıllarda konut bahçeleri olarak kullanılan alanlar artık araç park alanına dönüşmesinde yardımcı olan bahçe kapıları motorlarımız, bina ve site sahiplerine ait olan bu alanların korunaklı ve emniyetli hale getirilmesinde belirleyici rol oynar.

Bahçe kapısı motoru  sektöründe önemli bir  yer edinen ürünlerimiz mevcut metal alüminyum ,demir ,ferforje ve diğer metal kapılara montaj edilebilir.Mevcut kapılara uygulanması durumunda kapının mekanik yürüyen aksamlarının sağlıklı çalışması,motora ekstra sürtünme gücü vs yansıtmaması gerekmektedir.Motorlarımızda emniyet fotoseli,flaşör ve 2 adet kumanda standarttır.

Bahçe kapıları fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

İkitelli O.S.B. Demirciler Sitesi F2 Blok No:459 34306 Başakşehir / İSTANBUL

Tel : +90 212 549 23 13 (pbx)

Faxs : +90 212 549 65 67

Mail : info@merkezmuhendislik.com.tr

TOPlist