Otopark Bariyer Sistemleri (Tel: 0212 549 2313)
ücretsiz keşif

BLOG

Garaj Kapısı

Garaj Kapısı

Garaj kapısı motorlu araçların konulduğu binanın veya evin bir bölümünden ayrılmış yerdir. Garaj kapısının yüksekliğine bağlı olarak kapı değişebilir. Peki garaj kapılarının fiyatlarını değiştiren etkenler nelerdir? Garaj kapısının yüksek girişli olması fiyatının belirlenmesinde en önemli etkendir.

Aradığınız üstün konfor ve güvenlikse, otomatik garaj sistemleri idealdir; arabanızdan inmeden garajınızdan sokağınıza, sokağınızdan garajınıza rahatça girip çıkabilirsiniz; ani ve hızlı bir yağmur ya da bir fırtınada arabanızı garajınıza hızlı ve güvenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayrıca sistemlerimizde bulunan ışık ünitesi garajınızı aydınlatacak, giriş ve çıkışlarınızı daha rahat ve güvenli bir hale getirecektir.

Garaj kapısı, deneyim trafik sıkışıklığı ve site, villa, ve yukarı doğru açılan kapılar girişinde otomobil giriş çıkışı sık olarak ortaya çıkmaktadır. Binanın mimari yapısı, son derece rahat göre, bu dekoratif kapı ve tavana paralel bir şekilde açılıp kapatılabilir garaj kapı şeklinde dizayn edilebilir. Aynı zamanda, ısı yalıtımı sağlar, kötü hava şartlarına karşı araç kapıları korur.

Aynı zamanda dekoratif garaj kapısı, sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Eğer sabahın erken saatlerinde gecenin geç saatlerinde ya da evini terk ederseniz, dekoratif garaj kapısı açın sessiz bir şekilde elektrik kesintisi olduğunda kılavuzu kolay kullanım sağlar. Dekoratif garaj oynanmasını önlemek için kapı, aracınızın amacı, sistem, diğeri ile de seçim yapabilirsiniz. Hem şık bir görünüm tasarımı; ve dış etkenlere karşı aracınızı korumak için.

Garaj Kapı Özellikleri

  • Uzaktan kontrol
  • Mimariye uygun yataklama çözümleri
  • Darbelere dayanıklı dış paneller
  • PVC Filtre ile sızdırmazlık
  • Fotoselli Emniyet
  • Dekoratif dış panel desenleri

 

Garaj kapısı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZE ULAŞIN

İkitelli O.S.B. Demirciler Sitesi F2 Blok No:459 34306 Başakşehir / İSTANBUL

Tel : +90 212 549 23 13 (pbx)

Faxs : +90 212 549 65 67

Mail : info@merkezmuhendislik.com.tr

TOPlist