Otopark Bariyer Sistemleri (Tel: 0212 549 2313)
ücretsiz keşif

BLOG

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Bahçemizin duvarını hem güzelleştiren hem de dış etkilerden korunmayı sağlayan korkuluklar bahçe kapıları  ile daha şık ve daha gösterişli.

Bahçe kapıları genellikle çok çeşitli açılıp kapanma özelliklerine sahiplerdir. En çok kullanılan bahçe kapı modelleri düz açılır kapı ve sürgülü kapılardır.Bu iki tip bahçe kapı sisteminde isteğe bağlı kapı motorları kullanılabilir. Otomatik bahçe kapısı daha çok araç giriş çıkış yapan yerlerde tercih edilme nedenidir. Otomatik kapı sistemlerinde uzaktan kumanda yardımı ile veya kapı çevresindeki bir düğmeye basılarak kullanılır. Daha özellikli olarak parmak izi okuyucu kapılar ve şifreli kapılar gibi uygulamalarımızda mevcuttur.

Endüstriyel otomasyon kavramının yaşadığımız alanlara yansıması kabul edilen yapı otomasyon sitemlerinin önemli unsurlarından biri olan bahçe kapısı motorları kullanım rahatlığı, estetiklik ve güvenliğe verdiği destek ile son yılllarda yapı ve inşaat projelerinde yer almaktadır.

Otomatik bahçe kapısı birçok hizmete uygun olarak müşterilerin talebine göre yönlenerek günümüzdeki son halini almıştır. Hayatimizin vazgeçilmez bir aracı olan kapılar artık her ne şekilde olursa olsun bizlerin is yerlerine veya içerisinde bulunduğumuz binalara girip çıkarken Otomatik bahçe kapısı olarak açılır hale gelmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte sensörlü bir şekilde ve akıllı olmak üzere uyarlanmış olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Hem kapıya yönelen kişiyi fark ettiği vakit açılması hem de kapıdan içeriye giren kişinin ardından otomatik olarak kapanması kış aylarında isi tasarrufu yapmaktadır.

Firmamız; Otomatik bahçe kapısı ilgili her türlü, bakım, onarım ve servis hizmetini alabilirsiniz, en zor anlarınızda her zaman yanınızda ve çözüm ortağınız olacaktır.

Otomatik bahçe kapısı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZE ULAŞIN

İkitelli O.S.B. Demirciler Sitesi F2 Blok No:459 34306 Başakşehir / İSTANBUL

Tel : +90 212 549 23 13 (pbx)

Faxs : +90 212 549 65 67

Mail : info@merkezmuhendislik.com.tr

TOPlist